PRODÁNO 

 3+KK v centru Hodonína u pěší zóny

  cena 2.100.000,-CZK vč.DPH

Nabízíme vlastní velmi pěkný nadstandardně vybavený byt 3+KK u pěší zóny v centru Hodonína  ve 4.NP v novém polyfunkčním domě u pěší zóny na ulici Příční s atraktivní architekturou,  se 2 velkými terasami krytými pergolami- východní terasa je ráno vhodná ke snídani a západní umístěná s výhledem do dvorní části je ideální pro klidné večerní posezení u sklenky dobrého vína. Byt má velkou koupelnu se střešním oknem, s dvojumyvadlem, vanu se sprch.zástěnou,závěsné WC s bidetem, vlastní plyn.kotel.Koupelna je od obývacího pokoje oddělená matnými skleněnými luxfery. Dětský pokoj má výškově rozdělený prostor pro spaní a pro učení osvětlený dalšími střešními okny. Vstup na terasy je z obývacího pokoje a z ložnice.
Dále je byt vybaven kompletní kuchyní se střešním oknem, videovrátníkem, bezdrátovým termostatem na topení, ofukováním francouzských oken v obývacím pokoji, luxusními skleněnými dveřmi s pojezdem do dětského pokoje a do ložnice, matnými skleněnými dveřmi do koupelny,přípravou pro klimatizaci. Strop je atypický -podkrovní, se střešními okny v koupelně,v dětském pokoji a kuchyni. Zábradlí teras je z tahokovu s komaxitovou barvou a nerezovými madly.
Všechny pokoje mají instalovány designová světla, jsou osazeny zásuvkami pro TV, v obývacím pokoji je připojení pro internet.
Pohodlné parkování je přímo před domem v dosahu nepřetržitě sledovaných kamer městské policie,na auto navíc uvidíte z přední terasy, ze které je krásný výhled z výšky na centrum města.
Na dvoře domu je umístěna společná kolárna pro uschování kočárků, jízdních kol apod.

 

Kontakt: https://www.united-cz.cz/kontakt/