NA PRODEJ  

 PENZION : APARTMÁN U LÁZNÍ 

 cena na vyžádání

 

 

Nabízíme vlastní velmi pěkný a moderně  vybavený, slušně  zavedený a dobře situovaný penzion s apartmány na ulici Dukelských hrdinů v Hodoníně (možnost až 20 lůžek),  se zahradou  a se stavbou  technického zázemí na zahradě nedaleko centra a  léčebných lázní. Dům je vhodný i pro trvalé nájemné bydlení.

 
 
 
 
 
 
 Uvedená cena je za  všechny nemovitosti- penzion, pozemek se dvorem, technická stavba.   
 

Apartmány mají prostorné koupelny se sprchový koutem nebo s vanou se sprchovací zástěnou , závěsné WC , designovou sanitu včetně elektrického bojleru . Každý apartmán má k dispozici i balkon nebo terasu. Vstup na terasu  je  vždy z obývacího pokoje. 

Dále je každý apartmán  vybaven kompletní kuchyní, audiovrátníkem, kodovým zámkem pro vstup do domu, termostatem v každém pokoji na vytápění elektrickými topnými kabely , francouzským  oknem v obývacím pokoji.  

 
Strop v nejvýše položeném apartmánu je atypický -podkrovní, se střešními okny v kuch,v dětském pokoji a kuchyni. 
 

Všechny pokoje mají instalovány vestavěná světla, jsou osazeny zásuvkami pro TV, v obývacím pokoji je připojení pro internet.

 
Zábradlí teras je z tahokovu s komaxitovou barvou a nerezovými madly.
 
Pohodlné parkování je přímo před domem , na vozidla uvidíte z ložnice nebo pracovny.
Na velmi klidném a osluněném dvoře domu je umístěna společná kolárna pro uschování kočárků, jízdních kol apod., dům je i podsklepen.