NA PRODEJ  

Nabízíme vlastní velmi pěkný a moderně  vybavený  a dobře situovaný byt  na ulici Dukelských hrdinů v Hodoníně ),  se zahradou  a se stavbou  technického zázemí na zahradě nedaleko centra a  léčebných lázní. K dispozici je více bytů různých výměr a dispozic.
 
 

Byty mají prostorné koupelny se sprchový koutem nebo s vanou se sprchovací zástěnou , závěsné WC , designovou sanitu včetně elektrického bojleru . Každý  z bytů  má k dispozici i balkon nebo terasu. Vstup na terasu  je  vždy z obývacího pokoje. 

Byt je   vybaven kompletní kuchyní, audiovrátníkem, kodovým zámkem pro vstup do domu, termostatem v každém pokoji na vytápění elektrickými topnými kabely , francouzským  oknem v obývacím pokoji.  

 
Strop v nejvýše položeném bytě  je atypický -podkrovní, se střešními okny v kuch,v dětském pokoji a kuchyni. 
 

Všechny pokoje mají instalovány vestavěná světla, jsou osazeny zásuvkami pro TV, v obývacím pokoji je připojení pro internet. Topení  je zajištěno elektrickými topnými kabely s ovládáním přes internet.

 
Zábradlí teras je z tahokovu s komaxitovou barvou a nerezovými madly.
 
Pohodlné parkování je přímo před domem , na vozidla uvidíte z ložnice nebo pracovny.
Na velmi klidném a osluněném dvoře domu je umístěna společná kolárna pro uschování kočárků, jízdních kol apod., dům je i podsklepen.