Moderní a ekologicky šetrný bytový dům s 19 byty prosluněnými terasami s francouzskými okny, s parkovacím stáním a s uschovací  kójí pro každou jednotku. 

 

Novostavba bytového domu s jedinečnou moderní architekturou je umístěna na ulici MILÍČOVA v klidné obytné zóně u řeky Moravy ve vzdálenosti necelých 200m od samotného centra města Hodonína. Unikátní poloha tohoto pozemku ve spojitosti  se zvolenou architekturou podtrhuje jedinečnost a atraktivitu našeho bytového projektu. 

 

Čtyřpodlažní VILLA RIVER bude umístěna v blízkosti městského ramene řeky Moravy. Charakteristickým znakem prodávaných bytů jsou užitné terasy s jižním výhledem na Bílé Karpaty, na nově vznikající obytnou zónu Rybáře s udržovanými městskými parky, v budoucnu s přístavním molem, lávkou přes řeku. Severnímu výhledu na samotný střed města dominují věže budovy barokního kostela sv.Vavřince na Masarykově náměstí a secesní radnice z roku 1904.

K moderním bytům vybaveným  celoprosklenými francouzskými okny velikostní kategorie od 2+KK ,3+KK, 4+KK , s  plochou bytů 

od 35m2 až po 115m2 budou přiléhat terasy o rozloze od 2 m2 až po famózních 76m2.

 

Každý byt má rezervované parkovací místo a odkládací kóji v polosuterénu domu.

 Všechna  podlaží ,od parkovacích stání v polosuterénu až po nejvyšší obytné podlaží, bude propojovat bezbariérový osobní výtah.

V případě, že si v projektu VILLA RIVER  vyberete některý z nabízených bytů, nebudete muset platit žádnou dan z nabytí nemovitosti za byt a spoluvlastnický podíl na domě !!! 

 

VYBERTE SI  PODLAŽÍ, NA KTERÉM BYSTE CHTĚLI MÍT SVŮJ BYT:

 

 

 

V blízkém okolí projektu VILLA RIVER probíhají z iniciativy města územní a stavební řízení ohledně vzniku nového městského parku o velikosti 4580m2 s mobiliářem včetně rekonstrukce okolních komunikací s osvětlením.

 

Pokud máte aktivně rádi vodní sporty, můžete mít u VILLA RIVER zaparkovanou i svoji lodičku...